By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.

WIEDZA

Campaigns
Science
R & D
Skincare

Campaigns

TWOJE USTA, TWOJA EKSPRESJA

Twoje usta są jedną z najbardziej ekspresyjnych części Twojej twarzy: uśmiechasz się, śmiejesz, mówisz, szepczesz i całujesz. Laboratoria Teoxane zaprojektowały niezwykle dynamiczne produkty, które w naturalny sposób dostosowują się do Twojej mimiki i stają się naturalną częścią Twoich ust. (59,60)
fltrca
CZYTAJ  WIĘCEJ

Campaigns

Lift your expressions

Unikalna koncepcja zabiegu wolumetrycznego oraz indywidualne rozwiązanie łączące dwa preparaty na bazie kwasu hialuronowego: TEOSYAL® ULTRA DEEP i TEOSYAL RHA® 4. Opracowane, aby przywrócić utraconą objętość, zachowując naturalną ekspresję twarzy pacjenta.
fltrca
CZYTAJ  WIĘCEJ

Science

Proces starzenia

Większość z nas chciałaby jak najdłużej cieszyć się zdrową, promienną i młodzieńczą cerą.
fltrsc
CZYTAJ  WIĘCEJ

Science

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Zabiegi z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego to rozwiązanie, pozwalające zaradzić zmianom w jakości i wyglądzie skóry, które pojawiają się wraz z wiekiem. Kwas hialuronowy może być podawany do skóry, aby wypełnić i unieść określone okolice twarzy.
fltrsc
CZYTAJ  WIĘCEJ

Science

Korzyści z zastosowania kwasu hialuronowego

Najważniejszą funkcją HA, występującego w naszym całym organizmie, a głównie w skórze, stawach, oczach i tkance łącznej, jest jego bardzo wysoka zdolność do zatrzymywania wody.
fltrsc
CZYTAJ  WIĘCEJ
NEWSLETTER
Sign up to our newsletter to stay up-to-date with our latest news
Subscribe