Jesteś lekarzem? Zapraszamy na stronę dla profesjonalistów. Kliknij tutaj.
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.

NASZE BADANIA I ROZWÓJ

Kultura doskonałości TEOXANE to również najwyższe dobro pacjenta. Mając je na uwadze, stworzyliśmy bardzo rygorystyczny system oceny i kontroli jakości, w którym wszystkie nasze produkty przechodzą bardzo szczegółowe i kompleksowe testy, w tym intensywny proces oczyszczania, aby zagwarantować ich wysokie bezpieczeństwo, skuteczność i trwałość.

Idąc krok dalej, wprowadziliśmy innowacyjną gamę kosmetyków pielęgnacyjnych. W swoim składzie zawierają one unikalną formułę kwasu hialuronowego, zbliżonego do tego, który stosujemy w wypełniaczach do zabiegów iniekcyjnych. Dzięki temu możemy zaoferować pacjentom kompleksową pielęgnację domową, która jest w pełni komplementarna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie i pozwala na wzmocnienie i wydłużenie ich efektów. (1)

Two women in white coats working in a lab

Kwas hialuronowy (HA) jest unikalną cząsteczką i chociaż dostępne na rynku wypełniacze na bazie HA mogą wydawać się podobne, wcale takie nie są. Unikalny proces technologiczny, któremu zostaje poddany kwas hialuronowy w laboratoriach TEOXANE, powoduje, że zyskuje on niepowtarzalne właściwości, przekładające się bezpośrednio na cechy i innowacyjność samego produktu. “Teoxane stał się synonimem takich zaawansowanych produktów” pisał w 2015 roku European Aesthetic Guide. (2)

W zakresie technologii kwasu hialuronowego TEOXANE może poszczycić się sześcioma zgłoszeniami patentowymi. Wszystko dzięki wieloletniej, wytężonej pracy zespołów badawczych i eksperckich, które z pełnym zaangażowaniem opracowują i wdrażają najnowszą technologię kwasu hialuronowego o unikalnych na rynku właściwościach reologicznych. Tak właśnie powstała nasza technologia RHA resilient hyaluronic acid®, która cechuje się wyjątkowymi właściwościami higroskopijnymi i dynamicznymi, pozwalając uzyskać doskonałe, naturalne efekty zabiegowe. (3)

*FR2945293, FR2968305, FR2968306, FR2997085, FR2997014 and FR3029928

NEWSLETTER
Sign up to our newsletter to stay up-to-date with our latest news
Subscribe