Jesteś lekarzem? Zapraszamy na stronę dla profesjonalistów. Kliknij tutaj.
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.

NASZE PODSTAWOWE WARTOŚCI

Nasze podstawowe wartości -  Innowacyjność, Kultura Doskonałości i Niezależność, nieustająco nas wyróżniają i są motywem przewodnim naszych działań.

INNOWACJA

"TEOXANE zyskało reputację dzięki innowacyjnej, naukowo potwierdzonej gamie produktów estetycznych" (1)

Jesteśmy zdeterminowani, aby utrzymać naszą reputację w zakresie przełomowych osiągnięć w medycynie estetycznej i kosmetykach.

KULTURA DOSKONAŁOŚCI

Kultura doskonałości i nieustanne dążenie do perfekcji już od prawie 20 lat są motywem przewodnim naszych działań, mających na celu zapewnienie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania naszych produktów.

Przeprowadzone porównawcze badania kliniczne wykazały znakomite wyniki pod względem skuteczności, czasu trwania efektu i bezpieczeństwa, bezpośrednio po podaniu preparatu i w okresie do 18 miesięcy po iniekcji. (2)

Kultura doskonałości przejawia się również intensywnie w procesie powstawania produktów. W pełni zintegrowany zakład produkcyjny w sercu Genewy jest miejscem wytężonej pracy zespołów badawczych i eksperckich, które z pełnym zaangażowaniem opracowują i wdrażają najnowszą technologię kwasu hialuronowego o unikalnych właściwościach reologicznych.

W myśl kultury doskonałości i nieustannego dążenia do perfekcji, w ostatnich latach przekształciliśmy naszą organizację i z sukcesem przeszliśmy proces akredytacji FDA. W roku 2017 trzy z naszych wypełniaczy zostały zatwierdzone przez FDA do zabiegów dynamicznej korekcji zmarszczek i bruzd w obrębie twarzy.

NIEZALEŻNOŚĆ

"Wysoko ceniona przez nas niezależność pozwala nam na osiąganie wysokiego poziomu innowacyjności i doskonałości w branży. Bycie niezależnym oznacza, że możemy intensywnie inwestować w długoterminowe projekty badawczo-rozwojowe, które stanowią podstawę naszego rozwoju i stale rosnącej pozycji na rynku." Valérie TAUPIN, Dyrektor Zarządzająca i Założycielka, TEOXANE
NEWSLETTER
Sign up to our newsletter to stay up-to-date with our latest news
Subscribe