Jesteś lekarzem? Zapraszamy na stronę dla profesjonalistów. Kliknij tutaj.
Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i wsparcia dla działań marketingowych. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

NASZE PODSTAWOWE WARTOŚCI

Nasze podstawowe wartości -  Innowacyjność, Kultura Doskonałości i Niezależność, nieustająco nas wyróżniają i są motywem przewodnim naszych działań.

INNOWACJA

"TEOXANE zyskało reputację dzięki innowacyjnej, naukowo potwierdzonej gamie produktów estetycznych" (1)

Jesteśmy zdeterminowani, aby utrzymać naszą reputację w zakresie przełomowych osiągnięć w medycynie estetycznej i kosmetykach.

KULTURA DOSKONAŁOŚCI

Kultura doskonałości i nieustanne dążenie do perfekcji już od prawie 20 lat są motywem przewodnim naszych działań, mających na celu zapewnienie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania naszych produktów.

Przeprowadzone porównawcze badania kliniczne wykazały znakomite wyniki pod względem skuteczności, czasu trwania efektu i bezpieczeństwa, bezpośrednio po podaniu preparatu i w okresie do 18 miesięcy po iniekcji. (2)

Kultura doskonałości przejawia się również intensywnie w procesie powstawania produktów. W pełni zintegrowany zakład produkcyjny w sercu Genewy jest miejscem wytężonej pracy zespołów badawczych i eksperckich, które z pełnym zaangażowaniem opracowują i wdrażają najnowszą technologię kwasu hialuronowego o unikalnych właściwościach reologicznych.

W myśl kultury doskonałości i nieustannego dążenia do perfekcji, w ostatnich latach przekształciliśmy naszą organizację i z sukcesem przeszliśmy proces akredytacji FDA. W roku 2017 trzy z naszych wypełniaczy zostały zatwierdzone przez FDA do zabiegów dynamicznej korekcji zmarszczek i bruzd w obrębie twarzy.

NIEZALEŻNOŚĆ

"Wysoko ceniona przez nas niezależność pozwala nam na osiąganie wysokiego poziomu innowacyjności i doskonałości w branży. Bycie niezależnym oznacza, że możemy intensywnie inwestować w długoterminowe projekty badawczo-rozwojowe, które stanowią podstawę naszego rozwoju i stale rosnącej pozycji na rynku." Valérie TAUPIN, Dyrektor Zarządzająca i Założycielka, TEOXANE
NEWSLETTER
Sign up to our newsletter to stay up-to-date with our latest news
Subscribe