Jesteś lekarzem? Zapraszamy na stronę dla profesjonalistów. Kliknij tutaj.
Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i wsparcia dla działań marketingowych. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

NASZA HISTORIA

TWOJE PIĘKNO MA PRZYSZŁOŚĆ

Hyaluronic acid drop with texture

Kiedy Madame Valérie Taupin tworzyła TEOXANE LABORATORIES w Genewie w 2003 roku, jej wizja była jasna: zaspokoić stale rosnące potrzeby rynku estetycznego dzięki bezpiecznym i skutecznym produktom opartym na rzetelnie prowadzonych badaniach naukowych.

Dziś nasz cel pozostaje niezmienny. Skupiamy się na opracowywaniu i wytwarzaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz przeciwstarzeniowych kosmetyków do pielęgnacji skóry, stosując najwyższy poziom wiedzy i wysokiej jakości standardy.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i stałemu dążeniu do poprawy satysfakcji pacjentów, istotnie wzmocniliśmy i ugruntowaliśmy naszą obecność w ponad 80 krajach na całym świecie.

TEOXANE to globalny ekspert w dziedzinie kwasu hialuronowego, oferujący skuteczne rozwiązania partnerom z całego świata. Proponowane przez nas rozwiązania terapeutyczne doskonale odpowiadają na potrzeby estetyczne kobiet i mężczyzn w różnym wieku, pozwalając na skuteczną poprawę wyglądu i zachowanie piękna na długie lata.

NEWSLETTER
Sign up to our newsletter to stay up-to-date with our latest news
Subscribe